Close

Romantyczna nowość od Chupa Chups

lizaki chupa chups

Na stałe wpisały się do naszego kalendarza, a dla wielu Polaków są jednym z ulubionych dni w roku. Walentynki – bo o nich mowa – to doskonały moment, aby okazać najbliższym swoje uczucia. Na początku lutego konsumenci poszukują na rynku produktów nawiązujących do charakteru święta zakochanych. Idealnym prezentem dla wszystkich miłośników słodkości będzie najnowsza propozycja od Chupa Chups – lizaki Strawberry Love.

Mimo, iż tradycja obchodzenia walentynek pojawiła się w Polsce dopiero w latach 90. XX wieku, święto to zyskało rzeszę fanów. 14 lutego to w końcu miła odskocznia od naszej codziennej rutyny. Zwłaszcza, że jak wynika z badań, Polacy są niezwykle romantyczni. Zdecydowana większość z nas (90 proc.) uważa bowiem, że to właśnie miłość nadaje sens życiu, a 79 proc. wierzy w miłość na całe życie! Z kolei ponad połowa (55 proc.) twierdzi, że życie w związku jest łatwiejsze[1].

Powiedz to bez słów

Romantyczne kolacje we dwoje, długie zimowe spacery, miłosne listy wysyłane za pomocą mms-ów lub wsuwane pod poduszkę, czy drobne prezenty, to najczęstsze sposoby świętowania walentynek na całym świecie. 14 lutego to jedyny moment w roku, gdy przez cały dzień towarzyszą nam symbole miłości – czerwone róże, różowe pluszaki, serca i produkty z napisami wyrażającymi uczucia. Już od początku miesiąca konsumenci poszukują tego typu oryginalnych produktów, którymi mogą obdarować ukochane osoby. Atrakcyjnym prezentem dla najbliższych na tegoroczne walentynki będzie ostatnia nowość od Chupa Chups, lizaki Strawberry Love. – To nasza najnowsza propozycja uwielbianych przez konsumentów klasycznych lizaków, w opatrzonej „serduszkową” grafiką torebce. Znajdziemy w niej lizaki o smaku truskawki w trzech wersjach: słodkiej, kwaśnej oraz ze śmietanką – mówi Michał Bonecki, Dyrektor Marketingu Perfetti Van Melle Polska.

Lizaki są dostępne w charakterystycznej, różowej torebce z podkreślającym wyjątkowość okazji napisem „Love”. Torebka zawiera 10 lizaków. Higieniczne i hermetyczne opakowanie sprawia, że ulubionymi słodyczami od Chupa Chups możemy się dłużej cieszyć i dzielić z najbliższymi.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top