Close

Wojciech Sobierajski pobije 12 rekordów w 12 miesięcy! Tylko zwycięstwo!

wojciech sobierajski

Czegoś takiego jeszcze nie było! W ciągu najbliższych 12 miesięcy, Wojciech Sobieraj Sobierajski podejmie się ustanowienia aż 12 różnych rekordów! Celem jest ustanowienie 11  Rekordów Polski i jednego rekordu Guinnessa! Aby podjąć się takiego wyzwania, przed Wojciechem Sobierajskim długie godziny treningów i przygotowań. Ale dla sportowca nie ma rzeczy niemożliwych – liczy się tylko zwycięstwo!

Pierwszy Rekord Polski zaplanowano na 25 stycznia 2021 roku na godzinę 12:00. Próba odbędzie się w Legia Fight Club przy ul. Łazienkowskiej 6A w Warszawie. Kategoria, której podejmie się śmiałek to Rekord Polski na najwięcej wejść po linie w ciągu 1 godziny. Aby rekord udało się ustanowić, Wojciech musi wspiąć się aż 100 razy na 5-cio metrową linę w ciągu zaledwie 60 minut.

 Niewykonalne – pomyślisz? Nie dla niego!

Warto śledzić rekordowe poczynania Wojciecha Sobierajskiego. Aby być na bieżąco z jego rekordowymi przygotowaniami oraz rezultatami ustanawianych rekordów, zachęcamy do oglądania filmów, które regularnie będą ukazywały się na kanale YouTube – Wojciech Sobierajski.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top