Close

Kamera internetowa HAMA HD Spy Protect. Propozycja do zabawy i home office

kamera internetowa

Oferuje obraz w rozdzielczości HD w formacie 16:9. Jest podświetlana, ma wbudowany mikrofon, a soczewkę urządzenia można łatwo zasłonić za pomocą klapki. Ta nowość właśnie dołączyła do oferty marki HAMA.

Kamerka jest niewielka, ma wymiary 5,5 x 8 x 5,5 cm, a sama długość kabla wynosi 1,5 m. Dzięki zaciskowi można ją stabilnie zamocować na ekranach PC-tów i laptopów. Oferuje wyświetlanie obrazu w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli) w formacie 16:9, nie zabrakło w niej też mikrofonu. Zamykana soczewka zapobiega atakom szpiegowskim hakerów. To wszystko sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowania przy różnych, popularnych w epoce pandemii koronawirusa komunikatorach, zarówno prywatnie jak i służbowo (Skype, Microsoft Teams, Zoom).

Idealnie posłuży również do tworzenia obrazów i filmów

Warto wspomnieć, że kamera HAMA HD Spy Protect dysponuje podświetleniem LED, co w prosty sposób przekłada się na lepszą jakość obrazu w kiepskich warunkach oświetleniowych. Zakres obrotu wynosi 360 stopni. Dzięki stojakowi można ją łatwo postawić na blacie biurka czy stołu.

Do komputera podłącza się ją za pomocą złącza USB-A 2.0. Za sprawą UVC do instalacji nie są potrzebne sterowniki.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top