Close

Modne buty damskie na wiosnę-lato 2021 – jakie modele są na topie?

modne buty

Trendy w sezonie wiosna-lato 2021 w obuwiu dedykowanemu kobietom prezentują się naprawdę bardzo ciekawie. Klasyka i mocno osadzone w poprzednich latach trendy mocno korespondują z nowym podejściem do tematu projektowania. Coś dla siebie znajdą więc miłośniczki niesłabnącego na popularności minimalizmu, jak i te, które lubią podchodzić do mody z dystansem. Buty mocno podkreślają stylizację, a wśród modeli, jakie pojawiły się w katalogach projektantów jest w czym wybierać. O jakich mowa? Podpowiadamy.

Buty damskie wiosna-lato 2021 – platformy nadal w trendach

Platformy były szalenie modne w latach 90. Potem ich ,,kariera” na światowych wybiegach nieco osłabła, ale w ostatnich sezonach mocno dały o sobie znać. Wiele wskazuje na to, że także i w tym odgrywają ważną rolę. Z powodzeniem można powiedzieć, ze platforma jest jedną z najmocniej osadzoną w trendach podeszwą. Projektanci wprowadzają je zarówno do botków, jak i sandałów. Nie brakuje w nich minimalizmu, jak również bogatych zdobień czy wzorów. Słowem – wybór modeli naprawdę robi wrażenie.

Trendy w obuwiu damskim wiosna-lato 2021 – japonki z grubymi paskami i chodaki

W tym sezonie raczej na próżno szukać modeli japonek z cienkimi paskami, do jakich przyzwyczaili nas projektanci. Ci zdecydowanie mocniej stawiają obecnie na ich szerokie, czasem dość masywne warianty. Buty, które na pewno wyróżnią nas z tłumu, to także chodaki, które przeżywają renesans popularności. Dla jednych symbol lat 90., dla innych nieszablonowe podejście do tematu stylizacji. Pojawiają się w różnych wydaniach – od klasycznych po kolorowe, połyskujące czy zdobione. Z powodzeniem można je dobrać do różnych strojów.

Zobacz także: https://femnews.pl/porady-stylisty-dlaczego-warto-z-nich-korzystac/

Modne buty damskie wiosna-lato 2021 – klapki

Pandemia koronawirusa zostawiła także ślad w trendach w butach damskich. Okazuje się, że modę domową można śmiało przenieść na ulicę. Dowodem na to są różnego rodzaju modele klapek, które można założyć nie tylko do dresów podczas pracy w domu, ale także zestawić z miejską casualową stylizacją. Może to świadczyć zarówno o naszym dystansie do mody, jak również o ukłonie w kierunku wygody.

Gdzie szukać modnego obuwia?

Pamiętajmy, że obuwie to nie tylko element stylizacji, ale także ma być synonimem komfortu. Ten zapewni nam tylko ich wysoka jakość. Chcąc połączyć wygodę z trendami, warto sięgać po modele dobrych marek. Te znajdują się między innymi w Złotych Tarasach. Jest to największa galeria handlowa w Warszawie. To centrum handlowe skupia pod swoim dachem wiele dobrej klasy modeli, spośród których znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki minimalizmu, jak również te, które stawiają na nieszablonowe podejście do tematu obuwia.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top