Close

Modne buty damskie na wiosnę-lato 2021 – jakie modele są na topie?

modne buty

Trendy w sezonie wiosna-lato 2021 w obuwiu dedykowanemu kobietom prezentują się naprawdę bardzo ciekawie. Klasyka i mocno osadzone w poprzednich latach trendy mocno korespondują z nowym podejściem do tematu projektowania. Coś dla siebie znajdą więc miłośniczki niesłabnącego na popularności minimalizmu, jak i te, które lubią podchodzić do mody z dystansem. Buty mocno podkreślają stylizację, a wśród modeli, jakie pojawiły się w katalogach projektantów jest w czym wybierać. O jakich mowa? Podpowiadamy.

Buty damskie wiosna-lato 2021 – platformy nadal w trendach

Platformy były szalenie modne w latach 90. Potem ich ,,kariera” na światowych wybiegach nieco osłabła, ale w ostatnich sezonach mocno dały o sobie znać. Wiele wskazuje na to, że także i w tym odgrywają ważną rolę. Z powodzeniem można powiedzieć, ze platforma jest jedną z najmocniej osadzoną w trendach podeszwą. Projektanci wprowadzają je zarówno do botków, jak i sandałów. Nie brakuje w nich minimalizmu, jak również bogatych zdobień czy wzorów. Słowem – wybór modeli naprawdę robi wrażenie.

Trendy w obuwiu damskim wiosna-lato 2021 – japonki z grubymi paskami i chodaki

W tym sezonie raczej na próżno szukać modeli japonek z cienkimi paskami, do jakich przyzwyczaili nas projektanci. Ci zdecydowanie mocniej stawiają obecnie na ich szerokie, czasem dość masywne warianty. Buty, które na pewno wyróżnią nas z tłumu, to także chodaki, które przeżywają renesans popularności. Dla jednych symbol lat 90., dla innych nieszablonowe podejście do tematu stylizacji. Pojawiają się w różnych wydaniach – od klasycznych po kolorowe, połyskujące czy zdobione. Z powodzeniem można je dobrać do różnych strojów.

Zobacz także: https://femnews.pl/porady-stylisty-dlaczego-warto-z-nich-korzystac/

Modne buty damskie wiosna-lato 2021 – klapki

Pandemia koronawirusa zostawiła także ślad w trendach w butach damskich. Okazuje się, że modę domową można śmiało przenieść na ulicę. Dowodem na to są różnego rodzaju modele klapek, które można założyć nie tylko do dresów podczas pracy w domu, ale także zestawić z miejską casualową stylizacją. Może to świadczyć zarówno o naszym dystansie do mody, jak również o ukłonie w kierunku wygody.

Gdzie szukać modnego obuwia?

Pamiętajmy, że obuwie to nie tylko element stylizacji, ale także ma być synonimem komfortu. Ten zapewni nam tylko ich wysoka jakość. Chcąc połączyć wygodę z trendami, warto sięgać po modele dobrych marek. Te znajdują się między innymi w Złotych Tarasach. Jest to największa galeria handlowa w Warszawie. To centrum handlowe skupia pod swoim dachem wiele dobrej klasy modeli, spośród których znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki minimalizmu, jak również te, które stawiają na nieszablonowe podejście do tematu obuwia.

0 Comments
scroll to top