Close

Nauka do matury z angielskiego – jak się za nią zabrać?

przygotowanie do matury

Nauka do matury z angielskiego nie musi być straszna! Nowoczesne metody nauczania, często wykorzystujące też Internet, w znaczącym stopniu pomagają młodym ludziom w przyswojeniu czasów, słownictwa oraz nauczenia się swobodnego mówienia i pisania w języku obcym. 

Nauka do matury z angielskiego – jak się przygotować? Z jakich elementów składa się egzamin?

Nauka do matury z angielskiego w Przemyślu jest niezbędnym krokiem do tego, aby wynik egzaminu dojrzałości był na satysfakcjonującym poziomie i stanowił przepustkę do wymarzonego kierunku studiów. Bardzo ważne jest to, aby uczniowie skoncentrowali się na poznawaniu wytycznych obowiązujących na tego rodzaju egzaminie. Zakres materiału jest jasno sprecyzowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Egzamin ma formę ustną i pisemną. W tej drugiej na pewno znajdą się zadania z rozumienia ze słuchu, ale też z rozumienia tekstu czytanego. Nie obędzie się też bez dłuższej formy, czyli zaproszenia, listu do znajomego czy innej dłuższej formy na konkretny, wskazany temat. Część ustna natomiast ma sprawdzić poziom umiejętności z zakresu komunikatywnego stosowania języka. Po wylosowaniu przez maturzystę zestawu może on odczytać zadania, jakie przed nim stoją. Na ich realizację uczeń ma około 15 minut. 

Szkoła językowa „BUDA” – gwarancja zdanego egzaminu

Szkoła językowa „BUDA” stanowi znakomitą przestrzeń do przygotowania się do egzaminów z języków obcych. Pracują w niej doświadczeni nauczyciele, którzy mają ogromną wiedzę i praktykę w nauczaniu języków obcych. Kadra jest wysoko wykwalifikowana i ma na swoim koncie liczne sukcesy w przygotowywaniu uczniów do egzaminów językowych. Oferuje również różnorodne kursy na różnych poziomach zaawansowania. Uczniowie mogą wybierać spośród kursów dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych, a także mogą zdecydować się na kursy specjalistyczne, na przykład te opracowane pod kątem matury. Szkoła oferuje również kursy online, dzięki czemu uczniowie mogą uczyć się w zaciszu własnego domu. Szkoła językowa BUDA jest idealnym miejscem dla uczniów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z języków obcych, korzystając z różnorodnych kursów i wygodnej nauki online uzupełnionej o zajęcia stacjonarne. 

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top