Close

„Gwiezdna Flota” we Wrocławiu. Zobacz Sokoła Millennium!

gwiezdna flota

Mistrz Yoda i R2-D2 już są na miejscu. Przyleciał kultowy statek Hana Solo i myśliwiec Luka Skywalkera. Dotarły także maszyny bojowe i niszczyciele Imperium. Wyjątkowe modele, bo o nich mowa, można podziwiać na nowej wystawie „Gwiezdna Flota” w Magnolia Park.

We wrześniu Moc będzie z Magnolia Park. Wszystko za sprawą wystawy „Gwiezdna Flota” inspirowanej maszynami i postaciami z uniwersum popularnej sagi – Gwiezdna saga to fenomen filmowy, na którym wychowało się kilka pokoleń. Zachwyca miliony osób na całym świecie, stąd ogromna popularność wszystkich wydarzeń osadzonych w świecie wymyślonym przez George’a Lucasa – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park.

Na trwającej już wystawie obejrzymy 24 modele w różnej skali

Największe z nich mają aż 4 metry wielkości. Są to kultowe statki, roboty, budynki i najbardziej znane postaci. Wśród nich – po jasnej stronie Mocy: Yoda, Sokół Millennium, R2-D2 i myśliwiec X-Wing Luka Skywalkera. Ciemną stronę Mocy reprezentują: maszyny bojowe AT-AT, droidy, myśliwce i gwiezdny niszczyciel Imperium. Modele są inspirowane zarówno trzema pierwszymi, jak i późniejszymi częściami popularnej sagi.

Wszystkie prezentowane artefakty to dzieła polskich miłośników gwiezdnej sagi. – Nie trzeba być fanem tej kosmicznej serii, aby docenić dokładność, z jaką zostały wykonane zaprezentowane wspaniałe modele. Bezwzględnie warto przyjść, obejrzeć wystawę i przenieść się do świata Mocy. Wizyta jest dobrą okazją do wymienienia się wspomnieniami związanymi z filmami lub przypomnienia sobie ciekawych historii poszczególnych bohaterów – zachęca Joanna Sawośko-Duda. – Wystawa skierowana jest zarówno dla młodszych fanów, jak i dorosłych, pamiętających czasy „Nowej Nadziei”Zapraszamy wszystkich do galaktyki Magnolia Park – dodaje.

Wystawę „Gwiezdna Flota” można podziwiać do 22 września w pasażach od strony ulicy Legnickiej, w godzinach otwarcia centrum, również w niedziele niehandlowe – 6, 13 i 20 września. Wstęp jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top