Close

Osiedle Rodzinne Podolany powiększa się o kolejne budynki i zyskuje mieszkańców

osiedle rodzinne

Osiedle Rodzinne Podolany złożone z dwupoziomowych mieszkań i domów szeregowych, regularnie się powiększa. Zostały przekazane klucze nabywcom nieruchomości w etapie I i III, dzięki czemu mieszkańcy zaczęli wykańczać wnętrza. Jednocześnie trwają także prace budowlane związane z kolejnymi szeregami.

Rodzinne Podolany znajdują się przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. Na architekturę osiedla składają się zarówno dwupoziomowe mieszkania o powierzchni ok. 76 i 79 m kw., do których przynależą tarasy, jak i domy z ogrodami o powierzchni ok. 99 m kw. Obie propozycje to wygodny układ pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną i nocną. Na parterze znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta, na piętrze – trzy pokoje oraz łazienka. Projekt Sky Investments okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”, ponieważ już ponad 60 lokali zostało sprzedanych lub zarezerwowanych. Etapy: I i III, na które składają się szeregi oznaczone literami A, B, D, E oraz G został zakończony, a lokale zostały przekazane przyszłym mieszkańcom.

– Wskazana część inwestycji otrzymała pozwolenie na użytkowanie, co zgodnie z przepisami, pozwala nam wręczać klucze nabywcom. Cieszymy się, że mimo trwającej pandemii, możemy przeprowadzać całą procedurę – rzecz jasna z zachowaniem wymaganych środków ostrożności. Naszych klientów czeka jeszcze przeniesienie własności w formie aktu notarialnego – wyjaśnia Małgorzata Walczak-Łondka, Manager Rozwoju Biznesu i Sprzedaży Sky Investments.

Rodzinne Podolany będą większe

Zgodnie z wcześniejszymi planami, projekt od Sky Investments będzie się konsekwentnie rozwijał. Aktualnie trwa budowa etapu II, w ramach którego powstają szeregi C i F. W pierwszym z nich jest budowanych 16 mieszkań dwupoziomowych, o powierzchni ok. 76 i 79 m kw z tarasami na ostatniej kondygnacji. Natomiast w szeregu oznaczonym literą F będzie gotowych osiem domów o powierzchni ok. 99 mkw., położonych na działkach 252-448 m kw.

– Wykonawcy wymurowali ściany parteru i piętra w każdym z szeregów, co oznacza, że osiągnięto stan surowy otwarty. Po zakończeniu tego etapu zostanie zamontowana więźba dachowa i pokrycie dachu. Następnie zamontowana zostanie stolarka okienna. Oba szeregi będą w pełni gotowe w IV kwartale 2021. W sprzedaży pozostały już tylko 4 lokale – informuje Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments. Warto podkreślić, że Rodzinne Podolany od premiery sprzedażowej w styczniu 2019 cieszą się dużą popularnością. Inwestycja przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu odpowiada na oczekiwania osób, które szukają nowego domu lub przestronnego dwupoziomowego mieszkania w granicach miasta. Co ważne dla klientów firmy Sky Investments, z Podolan jest blisko zarówno na zielony Strzeszyn, jak i do centrum.

Niebawem uruchomiony zostanie premierowo IV etap sprzedaży mieszkań. Ponadto deweloper ma ciekawe perspektywy wykraczające poza administracyjne granice miasta.

– W obecnym roku planujemy nowe inwestycje i to nie tylko w Poznaniu! O nowych działaniach i premierze na rynku deweloperskim będziemy na bieżąco informować – podsumowuje Małgorzata Walczak-Łondka, reprezentująca Sky Investments.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top