Close

Szczoteczki soniczne, które wyróżniają się ergonomicznym kształtem oraz precyzją czyszczenia

zdrowe zęby

Szczoteczki soniczne do zębów stanowią obowiązkowe akcesorium dla osób, którym zależy na zdrowym i białym uśmiechu. Co istotne, są one łatwe w codziennym użytkowaniu, są ergonomiczne i zapewniają stabilny chwyt. Ponadto, charakteryzują się one eleganckim designem, zatem będą doskonałą ozdobą w domowej łazience. Tego typu akcesoria wyróżniają się skutecznym czyszczeniem jamy ustnej oraz dużą funkcjonalnością. Co istotne, wyróżnia je także szeroki wybór programów. Wśród nich można wyróżnić program dla wrażliwych dziąseł, dedykowany wybielaniu bądź polerowaniu zębów.

Profesjonalne szczoteczki do codziennego czyszczenia zębów oraz dziąseł

Szczoteczki soniczne świetnie usuwają osad z kawy, herbaty oraz innych napojów. Dodatkowo, pozbywają się one resztek pokarmowych i zapobiegają próchnicy. Istotny jest fakt, że szczoteczki nie podrażniają wrażliwych dziąseł lecz je bardzo precyzyjnie ale i jednocześnie delikatnie pielęgnują. Dzięki temu nie ma obawy o krwawienie oraz zaczerwienienie delikatnych dziąseł. Ten profesjonalny sprzęt wykazuje się wodoodpornością, zatem bez problemu można go myć pod bieżącym strumieniem wody. Zasilany jest on za pośrednictwem akumulatora, nie posiada on żadnego kabla.

Szczoteczki soniczne dla miłośników zdrowych i białych zębów

Warto wiedzieć, że szczoteczka soniczna wykonuje nawet 62 000 drgań na minutę. W porównaniu do klasycznej szczoteczki manualnej, usuwa ona aż sześć razy więcej płytki nazębnej. Z tego powodu jest ona liderem wśród akcesoriów profesjonalnie czyszczących zęby. Wyróżnia ją wygodny, poręczny, ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze trzyma się ją w dłoni i nie wyślizguje się. Posiada ona duży wybór programów szczotkowania jamy ustnej, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie ten odpowiedni. W każdym momencie program można zmienić na inny.

Efekt lśniącego, śnieżnobiałego uśmiechu dostępny dla każdego

Z pomocą szczoteczek sonicznych można dotrzeć do każdego zęba, nawet zlokalizowanego w trudno dostępnym miejscu w jamie ustnej. Akcesorium to precyzyjnie czyści całą jamę ustną i to w ciągu zaledwie dwóch minut. Wbudowany timer poinformuje użytkownika o upłynięciu czasu. Efekt lśniących, śnieżnobiałych zębów możliwy jest dla osób, które regularnie stosują to wyżej wymienione akcesorium. Szczoteczki soniczne skupiają swoje działanie przede wszystkim na falach dźwiękowych, dlatego są tak wydajne i skuteczne. Co ważne, sprzęt ten nie tylko domywa zęby z resztek pokarmowych ale również pomaga w pozbyciu się osadu z przestrzeni międzyzębowych.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top