Close

Wznieś się w przestworza

lot balonem

Marzy Ci się podniebna przygoda w stylu „slow”? A może znasz kogoś, kto od zawsze bujał w obłokach, wyobrażając sobie jak by to było, gdyby mógł znaleźć się wśród chmur? Super Prezenty nie zwalniają tempa i już teraz zapraszają na podniebną przygodę różowym balonem w naprawdę niskiej cenie!

Pewne jest, że to właśnie doświadczenia pozostają w pamięci na długo. Nie rzadko mają wpływ na kształtowanie naszego charakteru, dostarczając emocji. Lot balonem z pewnością jest jednym z tych wydarzeń, które będzie wspominane latami. Eksploracja przestworzy spodoba się nawet osobom z lękiem wysokości, gdyż lot jest bardzo płynny i spokojny. To co jest ważne, to fakt, iż jest to bezpieczna rozrywka, nad którą czuwają specjaliści będący mistrzami Europy oraz Polski w lotach precyzyjnych. Wybierając jakiekolwiek aktywności w powietrzu, warto sprawdzić, czy dana firma posiada odpowiednie uprawnienia.

Blue Sky Balloons, partner Super Prezentów, który realizuje loty, posiada certyfikat AOC, który upoważnia do pełnoprawnych przewozów lotniczych

Absolutną nowością jest różowy balon Super Prezentów, który właśnie dołączył do szerokiej gamy lotów balonem w bardzo atrakcyjnej cenie – 449 zł /za osobę.

Lokalizacje w których można zrealizować voucher:

1. Małopolska – Zakopane
2. Dolny Śląsk – Opole/Wrocław
3. Wielkopolska – Leszno
4. Mazowieckie – Warszawa (Zalew Zegrzyński)
5. Podlasie – Białystok, Park Biebrzański, Park Narwiański, Puszcza Białowieska

W ofercie znajduje się wiele opcji, które umożliwią jak najlepsze dopasowanie podarunku do okoliczności. Popularnością cieszy się romantyczny lot dla dwojga, ale i sympatycy gór znajdą tu idealne połączenie, jakim jest podziwianie Tatrzańskich szczytów i przełęczy prosto z balonowego kosza.

To, co wyróżnia loty balonem od wielu innych rozrywek, jest całoroczna możliwość wykorzystania vouchera podarunkowego. O tym, czy lot się odbędzie, decyduje pilot bazujący na danych o braku opadów, prędkości wiatru, czy temperaturze, która nie może przekraczać 30 stopni C. Na wykorzystanie tego super prezentu obdarowana osoba ma 12 miesięcy.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top