Close

Moda wiosna-lato 2022 – jakie trendy rządzą w tym sezonie?

modne styliazcje

Moda wiosna-lato 2022 prezentuje się bardzo ciekawie. Widzimy wiele powrotów, ale także mnóstwo trendów, które bronią wysoką pozycję z poprzednich lat. Jest także sporo nowości, więc coś dla siebie znajdą zarówno amatorki klasyki gatunku, jak również kobiety podążające bardzo niekonwencjonalnymi i często kontrowersyjnymi połączeniami w stylizacjach. Co więc będzie w trendach wiosna-lato 2022? Już tłumaczymy.

Moda wiosna-lato 2022 – wielki powrót szerokich dżinsowych spodni

Charakterystyczne spodnie rurki, które wiodły prym przez ostatnie lata w modzie damskiej przechodzą po woli do lamusa. Do łask światowej sławy projektantów wkradły się szerokie spodnie, które były modne lata temu. Można z powodzeniem powiedzieć, że przeżywają swoisty renesans popularności i niewiele wskazuje na to, że ten trend szybko minie.

Tego rodzaju spodnie, a dokładniej dżinsy można śmiało zestawiać zarówno z elegancką marynarką, jak również białą koszulą tworząc ciekawą stylizację do pracy czy też spotkanie ze znajomymi. Bardzo dobrze odnajdą się także w towarzystwie dopasowanych topów w duecie z szeroką kataną. Takie połączenie to z jednej strony luz, a z drugiej pokazanie, że szerokie elementy garderoby też mogą być bardzo kobiece w połączeniu z charakterną górą.

Trendy wiosna-lato 2022 – dżinsowe spódnice

Dżinsowe spódnice są niewątpliwym hitem tego sezonu – w każdym wydaniu. Mogą pojawić się zarówno w wersji mini, jak i midi. Wszystko zależy od tego, w jakiej się dobrze czujemy i na jaką okazję ją zakładamy. Bez względu na to w której długości wystąpimy możemy być pewne, że będziemy prezentowały się szalenie ciekawie. Sęk w tym, żeby dobrze się czuć. Co do kolorystyki, to nie ma tu jednej recepty na modny wygląd. W łaskach projektantów znalazły się zarówno ciemne tonacje, jak i jasne. Można je zestawiać z dżinsowymi dekorami, ale także bawełnianymi czy też lnianymi. Sęk w tym, żeby po prostu się nich dobrze i swobodnie czuć.

Modne buty wiosna-lato 2022 – wielki powrót koturn

Wielu myślało, że koturny lata świetności mają już za sobą – nic bardziej mylnego! Rok 2021 pokazał, że mają one jeszcze wiele do powiedzenia w świecie mody, a 2022 postawi przy tym przysłowiową kropkę nad i. Okazuje się, że koturny występują zarówno w krytych botkach, jak i sandałach i w każdej wersji prezentują się znakomicie. Można je zestawiać zarówno z sukienkami, jak i spodniami czy też spódnicami. W każdej stylizacji będą stanowiły przysłowiową kropkę nad i.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top