Close

Smart apartamenty przy Nadolniku – inwestycja w różnych stylach

smart apartamenty

Przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu trwa budowa II etapu inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Smart apartamenty to propozycja, która pozwala zainwestować w nieruchomość w różnych stylach. Gotowy lokal może być idealny „pod wynajem” dla różnych grup odbiorców. Dlaczego warto zdecydować się na taki zakup i jak na nim zyskać?

Nadolnik Compact Apartments to projekt podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 m kw. I etap, w którym znalazło się 213 lokali, został zrealizowany. Większość smart apartamentów już znalazła swoich nabywców. Nastąpiły też udane odbiory. Tymczasem tuż obok następuje kontynuacja projektu. – W II etapie Nadolnik Compact Apartments zostaną przygotowane 224 lokale, a już ponad 50 sprzedaliśmy. Ponadto zostaną przygotowane lokale handlowe i usługowe, część wspólna – lobby, a także podziemna hala garażowa. Inwestycja będzie gotowa za blisko półtora roku, a zainteresowanie jest spore, ponieważ propozycja pozwala elastycznie zainwestować w nieruchomość – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Co warte podkreślenia, kompleks smart apartamentów wzbogaci się o pełną infrastrukturę, której nie znajdziemy na innych inwestycjach, np. boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną, korty tenisowe. Całość zostanie przygotowana tuż obok Parku ks. Tadeusza Kirschke, który niedawno został zmodernizowany. Ze względu na atrakcyjność lokalizacji, skalę przedsięwzięcia i nowoczesność, Nadolnik Compact Apartments stanie się miejscem popularnym. To jeden z największych, o ile nie największy kompleks tego typu w Polsce.

Jeden smart apartament, wiele perspektyw

Nadolnik Compact Apartments to projekt, który odpowiada na zapotrzebowanie różnych grup odbiorców, ponieważ proponuje zróżnicowane, interesujące rozwiązania. Lokale oddawane są w standardzie deweloperskim, ale możliwe jest skorzystanie też z usługi wykończenia „pod klucz”, co pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje dotrzymanie założonego wcześniej budżetu. Do kogo oferta dewelopera jest skierowana? – Firmy, których pracownicy często podróżują służbowo do Poznania, dopytują o naszą propozycję. Planują zamienić hotel na własny smart apartament, by zyskać większą niezależność, dodatkowo oszczędzając czas i pieniądze. Dla kadry menedżerskiej smart apartament będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ nie obowiązują doby hotelowe, rezerwacje, opłaty i wiele innych formalności. Rata kredytu za lokal zakupiony na Nadolniku jest de facto równa kwocie opłat za 2-3 doby w hotelu. Wybór jest więc oczywisty. Ponadto inwestycja znajduje się w spokojnym miejscu, co też ma tutaj znaczenie – podkreśla Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Nadolnik Compact Apartmens. Własny smart apartament nie podlega także zasadom obostrzeń związanych z pandemią, które utrudniają funkcjonowanie branży hotelarskiej. Można z niego korzystać według własnego uznania.

O wolne smart apartamenty przy ulicy Nadolnik 8 dopytują rzecz jasna klienci inwestycyjni, świadomi, że zakup takiej nieruchomości stanowi pewne zabezpieczenie kapitału i niemal gwarancję zysku z tytułu najmu. Kolejną grupę zainteresowanych stanowią osoby, dla których smart apartament jest pierwszą nieruchomością – osoby młode, wiążące przyszłość z Poznaniem, studenci, którzy już nie mogą się doczekać powrotu do zajęć w trybie stacjonarnym, absolwenci. Aranżację wnętrza można dopasować do późniejszego przeznaczenia lokalu. – Projekt pozwala stworzyć wnętrza w różny sposób. Styl akademicki, z dwoma biurkami będzie idealny dla osób kształcących się i pracujących jako freelancerzy. Styl hotelowy sprawdzi się, kiedy lokal będzie pełnił funkcję miejsca wypoczynku dla pracowników w delegacji. Natomiast stylistyka apartamentowa zrobi świetne wrażenie w przypadku lokali z antresolą, o powierzchni ponad 35 m kw. Na aranżację przestrzeni można spojrzeć z różnych perspektyw, gwarantując rozwiązania dedykowane dla przyszłych lokatorów – podsumowuje Karolina Skrzypek z Grupy Partner. Trwa sprzedaż lokali z II etapu inwestycji, w cenie od 111 150 zł netto. Istnieje możliwość odliczenia podatku VAT. Zakończenie tej części inwestycji jest planowane w 2022 roku.

Lokalizacja dla każdego

Ważnym aspektem, decydującym o zainteresowaniu inwestycją, jest lokalizacja. Nadolnik Compact Apartments znajduje się przy ulicy Nadolnik 8, niedaleko Ronda Śródka, a stąd można dojechać szybko tramwajem w dowolne miejsce Poznania. Dostępna jest trasa nr 92, którą dotrzemy m.in. do Wrześni i Warszawy, co z kolei ma znaczenie chociażby dla klienta biznesowego. Osoby młode zauważą bliskość terenów rekreacyjnych, a pobliska trasa rowerowa Wartostrada sprzyja aktywności. Realizowany przy ulicy Nadolnik projekt odpowiada na różne potrzeby, będąc rozwiązaniem interesującym i bardzo przystępnym.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top