Close

Drewniane długopisy reklamowe – zobacz, kiedy warto je kupić!

dlugopisy drewniane

Długopisy reklamowe to setki różnorodnych modeli do wyboru. Wśród nich coraz większym zainteresowaniem wyróżniają się długopisy drewniane. Kiedy warto się na nie zdecydować? Jakie warianty tych długopisów dostępne są obecnie w sprzedaży? Doradzamy!

Jak wyglądają długopisy drewniane?

Długopis drewniany jest rodzajem długopisu, który wykończony jest z zewnątrz za pomocą drewna. Najczęściej w tym celu używane są drewno sosnowe oraz bambus. Drewno powoduje, że długopis wygląda wtedy bardzo estetycznie i jest wygodny w stosowaniu, ponieważ lepiej leży on w dłoni.

Producenci oferują dlugopisy drewniane w wielu wariantach, na przykład mogą być one wyposażone w praktyczny przycisk do wysuwania i wsuwania wkładu, z klip do zawieszania długopisu. Wybrane modele są również profilowane, dzięki czemu można łatwiej je trzymać.

Długopisy reklamowe tego typu najczęściej są znakowane za pomocą grawerowania laserowego, ponieważ pozwalają one wtedy na uzyskanie estetycznego i trwałego logo albo innego napisu, grafiki. Istnieje również możliwość wykonania nadruku w różnych kolorach na długopisach drewnianych.

Wobec tego do dyspozycji jest szeroka gama modeli długopisów drewnianych, które mogą być dobrane specjalnie do potrzeb klienta, który chce je zamówić.

Długopisy drewniane – kiedy warto je wybrać?

Drewniane dlugopisy drewniane najczęściej kupowane są wtedy, gdy firma chce dzięki takim gadżetom podkreślić swoje przywiązanie do natury. Drewno, które świetnie sprawdza się wtedy zamiast plastiku, jest bardziej przyjazne dla środowiska.

Wobec tego na takie gadżety często decydują się firmy z branż jak kosmetyczna, spożywcza czy odzieżowa, dla których ważna jest ekologia.

Również drewniane długopisy reklamowe mogą być bardzo dobrym wyborem dla tych firm, do których przemawia taka estetyka gadżetów reklamowych, dlatego mogą one wtedy wyróżnić ją na tle konkurencji.

Warto jednocześnie wskazać, że dlugopisy drewniane wcale nie są związane z bardzo wysokimi wydatkami, dlatego można wybrać je nawet w ramach mniejszego budżetu na gadżety reklamowe.

Jak zamówić drewniane długopisy reklamowe?

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby zamówić dla swojej firmy długopisy reklamowe wykończone drewnem, mogą obecnie zrobić to w wielu miejscach. Szeroką gamę takich artykułów piśmienniczych zapewniają producenci znakowanych gadżetów reklamowych.

Na stronach internetowych producentów można już teraz zobaczyć dostępne warianty długopisów, a następnie zamówić je wraz z personalizacją po dostarczeniu projektu graficznego.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top