Close

Narożnik do salonu – jakie modele są najmodniejsze?

Wyposażasz salon lub chcesz odmienić jego wygląd? Gdy poszukujesz nowego narożnika, zobacz, jakie modele są obecnie najczęściej kupowane przez klientów sklepów. Przygotowaliśmy przegląd, w którym na pewno znajdziesz ciekawe meble wypoczynkowe do swojego domu lub mieszkania!

Narożniki nowoczesne – proste i stylowe meble do salonu

Wśród najpopularniejszych narożników dostępnych obecnie w sprzedaży znajdują się modele nowoczesne. Tym, co je wyróżnia, jest prosta budowa oraz brak wielu elementów zdobniczych.

Chociaż takie narożniki są bardzo proste, to jednak nie można odmówić im gustu i szyku, więc będą one ciekawym uzupełnieniem wnętrza. Najczęściej klienci decydują się na modele w kolorach jak szarość, beż, ale również dostępne są one w innych barwach do wyboru.

Gdy poszukiwane są tanie narożniki, warto zwrócić uwagę również na te w nowoczesnym stylu, ponieważ przez brak elementów zdobniczych mają one również przystępne ceny.

Narożniki w stylu glamour – kryte przyjemnym w dotyku aksamitem

Wśród często kupowanych narożników do salonów znajdują się też te w stylu glamour, który przywodzi na myśl przepych pałaców, ale ma nowoczesną nutę.

Narożniki glamour wykańczane najczęściej za pomocą aksamitu, również określanego jako welur. Jest to gęsto tkany, gruby, przyjemny w dotyku materiał z pluszowym wykończeniem. Zależnie od światła może się mienić lub wyróżniać efektowną głębią. Popularne kolory to głównie beżowy, szary, butelkowa zieleń oraz pudrowy róż.

Narożniki glamour często mają również dekoracyjne detale, na przykład pikowania, ozdobne kryształki, metalowe nóżki.

Narożniki na nóżkach – klasyczne i współczesne

Wśród popularnych narożników przeznaczonych zarówno do klasycznie urządzonych, jak i współczesnych wnętrz, znajdują się te na dekoracyjnych nóżkach. Zależnie od modelu nóżki te mogą być drewniane lub metalowe, by uzyskać efektowny spójny wygląd mebla.

Narożniki na nóżkach są bardzo praktyczne, ponieważ ułatwiają utrzymanie porządku w salonie. Dodatkowym atutem tego typu mebli jest też możliwość powiększenia optycznie wnętrza, w którym się znajdują. Widoczna pod narożnikiem podłoga powoduje, że pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości.

Narożniki boho – meble w naturalnym stylu

Jednym z najpopularniejszych stylów aranżacji wnętrz jest obecnie boho. To styl, który wyróżnia się obecnością wielu naturalnych materiałów oraz stonowaną kolorystyką, głównie w odcieniach beżów, brązów.

Wobec tego dobrym zakupem do modnego salonu będą również tanie narożniki boho, które w sklepach można znaleźć w wielu ciekawych wersjach.

Dodaj komentarz

0 Comments
scroll to top